Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (SÜRGŐS) Nem tudom a képernyőz...

(SÜRGŐS) Nem tudom a képernyőzáram kódját . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alcatel One Touch M Pop-ról van szó és ma írtam egy szót képernyőzárnak,de nem tudok belépni. Emlékszem is arra a szóra csak alószínű hogy hibásan gépeltem be és úgy mentette el.Már tényleg mindenhogy próbáltam, de sikertelen.Van ez a hard reset is ugye benyomtam a bekapcsolót meg a fönti hangerőt csak nem tudom ott melyik opciókat válasszam mert ugye pl.biztonsági mentésem sincs.Vagy vigyem be a Vodafone-ba? az biztonságosabb lenne? mennyit kérnek érte? aki volt ilyen már ilyen helyzebe azt kérem írjom vmi tanácsot hogy mit csinált ilyenkor mert én már nem tudom...előre is köszönöm!!!

2014. szept. 25. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd be a szolgáltatóhoz a telefont, a papírjaival együtt!
2014. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hát szerintem az lesz mivel nincs jobb ötletem de ha vkinek van még akkor az feltétlenül írjon .
2014. szept. 25. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy valószínűleg senki nem fogja már helyreállítani, hogy minden adatot megmaradjon. Meg lehet próbálni, hogy USB-n miket tudsz róla letölteni, a többi adat el fog veszni.
2014. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uhhh ez azért gáz amúgy köszi hogy írtad és a legtöbb képem, zeném, alkalmazások azok sd kártyán vannak ugye akkor azok nem fognak eltűnni? *_*
2014. szept. 26. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, de azért eleve célszerű az SD kártyát kivenni, végül is arra találták ki, hogy hordozható legyen. És ha már le van "formázva" a telefon, akkor vissza lehet rakni.
2014. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, most az elöbb bepötyögtem vhogy a kódot és sikerült:Dnagy szerencsém van így legalább nem törlődik semmi és még fizerni se kell érte. és SOHA többé nem rakok rá kódot!!!
2014. szept. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!