Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogy győzzem meg...

BLanka0123456 kérdése:

Szerintetek hogy győzzem meg szüleimet, hogy egy iPhone5S-et szeretnék kérni szülinapomra? 😯😯Válaszaitokat szívesen várom!

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon könnyen, egy mondattal meggyőzheted arról őket, hogy iPhone-t kérsz.


Arról viszont sokkal nehezebb lesz meggyőzni őket, hogy KAPJÁL is egy iPhone-t.

2014. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem miért van úgy felfújva az iPhone Mo-on! Amúgy nekem is az ven, de itt külföldön egyáltalán nem extra. Nem is drágább mint egy Androidos.
2014. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
ha kőgazdag lennék se vennék 20ezernél drágább telefont a gyerekemnek (semmi szükség rá, hogy egy szaros telefonért rabolják ki, üssék le a gyerekemet)....sőt magamnak sem vennék ennyiért
2014. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mássz fel a Szabadság hídon a turulmadárra, és kiabáld azt, hogy "ha nem kapok egy iPhone5S-et, akkor ugrok!"
2014. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szántóvető ***** válasza:
27%

mondd meg nekik hogy olcsóbb egy jó teló mintha évente vennének egy gagyi belépőszintű modellt amellyel csak a baj van.(mégha ez nem is feltétlen igaz)

ígérd meg nekik hogy 2 évig nem fogsz kérni semmi hasonló kütyüt.

2014. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

ha van rá pénzetek biztos megveszik, nem olyan drága

mondjad nekik hogy jól tartja az árát, megéri

2014. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Zárd be őket egy hétre a WC-be kaja pia nélkül, és már meg is lesz véve.
2014. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

mindjárt elkezdek irígykedni. én kapok nagyszülőktől, szülőktől 20-20ezret minden ünnepkor...te meg 160ezres ajándékot akarsz? szerintem inkább gyűjts rá...bár nem tudom, milyen családod van, de én tuti nem tudnám lenyomni a torkukon, hogy hát most enyhén több pénz kellene.


de amúgy meg tuti, csak azért akarod, hogy menő legyél, de nem, nem leszel tőle népszerűbb. amúgy sem ajánlom...egész nap azon lógnál, meg a barátnőid is...egyik majd elejti, aztán beadhatod szüleidnek a 40ezres igényedet, mert mehet a szervízbe. egyébként meg az sem feltétlenül igaz, hogy belépőszintű teló nem lehet hosszútávon használható, a lumiák azért bírják...

2014. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ,hogy áltok anyagilag....pl mi Torontòba élünk és ahogy ki jött az 5s kapott a lányom...és most karâcsonyra a 6 kell neki...de itt mint irták nem nagy dolog...


Neked kell tudni hogy éltek...

2014. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat mar meg is kaptam!!!!!
2014. szept. 29. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!