Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rootoljam Z1Compactom?

Hogyan rootoljam Z1Compactom?

Figyelt kérdés
Csak olyan linket dobj amit már te otthon megcsináltál!
2014. szept. 25. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Otthon beírtam a keresőbe, hogy Xperia Z1 Compact Root. Várj, nem is. Akkor nem is írok linket. Őszintén, túl nagy elvárás, hogy használd a keresőt? Ez egy olyan téma amire biztosan van elég sok találat. A szoftververzió sem mindegy, attól is függ a root módja.

Sokszor nem értem, kiírják a kérdést és napokat várnak a válaszra. Google-val meg 10 másodperc megtalálni a választ. És még én leszek lecseszve, mert már megint elszállt az agyam azoktól, akik képtelenek használni a keresőt.

2014. szept. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.google.com/m?q=egy+eletkeptelen+ember +gyakorin&client=ms-firefox=new
2014. szept. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kezdem sajnálni,hogy regisztráltam erre az oldalra. Felesleges időtöltés volt.De már,hogy ne süllyedjek a ti szintetekre normálisan leírom miért tettem fel ezt a kérdést. Ugye a Z2 képes 4k video felvételre és lejátszásra. Snapdragon 801 prc a z1 compact snapdragon800 val felszerelve nagyon kevés az eltérés a két telefon között. Ehhez viszont szükség van bootloader nyitásra , root , cwm recoveryre deodex modra és xperia xposedra. Megcsináltam a root folyamatot ahogy azt kellett de még sem volt root jogom. Ez később kiderült miért. Gondolom hogy nem ide lököm be a kérdést hanem előtte utána nézek.Azóta már pörög a 4k+timhehift.

De azért köszönöm ezt is amit ide "irtatok"

2014. szept. 29. 09:52
 4/6 A kérdező kommentje:
60-70%-ban hasznos válaszokat adsz az igen! :) Elég hülyék lehettek akik pontoztak.
2014. szept. 29. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen segítek másoknak, rengeteg segítő válaszom itt van már az oldalon. Be amikor a válaszadást úgy kezdeném, hogy beírom a keresőbe és utánanézek a kérdező helyett, az kicsit furcsa. Mindenkinél ott a kereső, nehogy már csak én tudjam használni. A root téma pont ilyen, sok embernek kell, biztosan van egy csomó leírás a neten, amit ezek szerint meg is találtál. Ez volt a lényeg, nem az, hogy szemét legyek. Szívesen keresek én is valaki helyett és fel sem háborodok rajta, ha pl. a root közben megakad egy lépésnél, csak lássam rajta, hogy nem a sültgalambot várja.

Más: nagyon sok kérdés van az oldalon amit feltesznek, várnak rá napokat, mire jövök én és 10 másodperc alatt megtalálom a válasz a kereső segítségével. Nem dolgom, de olyan jó lenne ha az ilyen felesleges kérdések száma csökkenne. Pl. meddig tart nyitva x bolt, ami egy elég nagy áruház Budapest közepén. Hogy miért nem az áruház weboldalát nézi meg, ahelyett, hogy idejön és kérdez majd napokat vár, sosem fogom megérteni. A rosszabb fajtája, mikor ezen kérdés alá beírja, kereste, de nem találta. Akkor én miért találtam meg rögtön? #1

2014. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem,hogy mire írtad. De ha Z1c van és rootolva van akkor vágod hogy én miért kérdeztem meg. Elég sok telót rootoltam már meg custom rom meg minden,de ennél a root elég érdekesen van megoldva egy program felküldi a telóra a szükséges exploitokat de superuser ikon sehol. Neked kell googleplayről vagy ahonnan akarsz egy root apkt leszedni és telepíteni. Itt volt a gond. Arra gondoltam akinek ilyen van az érteni fogja,hogy mire gondolok de ezek szerint nem.Valóban rengeteg leírás van persze magyarul egy se! Én írtam egy cikket erről a blogomba mert egy ilyen kis apróság okozott kellemetlenséget hátha másnak tudok segíteni vele.

Szóval nagyjából ezért kérdeztem rá. :)

2014. szept. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!