Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowd phonera van hivatalos...

Windowd phonera van hivatalos youtube alkalmazás?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
jelenleg nincs...állítólag volt, én sose láttam, csak jófej volt a google és letiltotta, úgyhogy most a helyén csak egy m.youtube.com-ra mutató hivatkozásként szolgál...vicc kategória szerintem ez az egymással való vitatkozás...a userek meg isszák a levét...nekem legalábbis nem sok kedvem van a metrotube-ot használni, mint szvsz egyetlen igazán jó alternatív yt kliens...
2014. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kemény 1 napot élt a hivatalos alkalmazás, aztán a google közbeavatkozott... nevetséges. Amúgy vagy a webes felületen, vagy az alternatív megoldásokkal tudsz youtubeozni.
2014. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

írd be a netbe, hogy m.youtube.com

vagy pedig a microsoft-os youtube-ot töltsd le. mert a microsoft gyártja a windowsphone-t és fogjuk rá hogy félig hivatalos

2014. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as arról volt szó. a Microsoft féle youtube alkalmazást tiltota le a google...most az is tulajdonképpen egy könyvjelző, és az m.youtube.com-ra mutat.
2014. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tubecast az igazi. Próbáld ki, maximálisan pótolja a YouTube-ot. Sok funkció, beállítás, lehetőség stb..
2016. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!