Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont használsz,...

Milyen telefont használsz, aminek élvezhető minőségű fotókat készítő kamerája van beltérben is, nem csak verőfényes napsütésben?

Figyelt kérdés

Nekem fontos kiválasztási szempont a vásárlásnál, hogy jó legyen a kamerája, de azt ugye előre nem tudom kipróbálni. Telefon mindig nálam van, fényképezőgép meg nem.

60.000-ig és 60-90.000 Ft-ig kategóriában melyikek felelnek meg ennek a feltételnek?


2014. szept. 26. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

a fanyalgókkal ellentétben a sony jó képeket készít vaku nélkül is...

de..

nekem LG G2-m van, annak is baromijó a kamerája...gyönyörű képeket készít éppen hogy megvilágított szobában is...még nem használtam a vakuját, pedig baromi erős..


viszont 99e.-Ft.

akármit is mondanak, némelyik teló már hozza egy közepes, nem dlrs gép szintjét, vagy jobb..

a telefonokban lévő fényképezőké a jövő..


Nekem a Sony Z1, a Gflex, a G2, Zultra bejött..de ezek előtt egy samum volt 3Mp kamerával, vaku nélkül...nos az is jó volt..

2014. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:

Én Lumia 820-at használok, és maximálisan elégedett vagyok a kamerás képességeivel!


(ha akarod, linkelhetek pár képet privát üzenet formájában, amit vele készítettem - ez a szar oldal nem engedi, hogy belinkeljem...)


Én 40.000-ért vettem, de már szinte lehetetlen újonnan beszerezni, pláne ennyiért...

2014. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem iphone5 van és beltérben is nagyon jó képeket csinál, nézz meg teszteket

[link]

2014. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Iphone az csillagászati összeg. Használtan meg nem veszek, mert ki tudja, milyen előélete volt.

lg g2 minin gondolkozom, de nem ismerem a fotós képességeit. Másik jelöltem a huawei g6. Ez utóbbiról jókat olvastam. Ha 90-körül keresgélek, akkor lg g2-re lg nexus 5re vagy xiaomi mi3-ra gondolnék 1. körben.Ezekkel esetleg van valakinek tapasztalata? Huaweiben több befutó is lehetséges, de nem tudom mennyire megbízható és nem tudom mondjuk egy xiaomiba be merjek-e ruházni.

2014. szept. 26. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

En Nokia Lumia 925-ot hasznalok, nagyon jo kepeket készít.

A Nexus 5 es a Xiaomi Mi3 , nem valami erosek kameraban.

Olvass mobilarenas teszteket, ott leírják a kamerát is.

2014. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden Lumia jó képeket készít, amely megkapta a Carl Zeiss optikát.
2015. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!