Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltünt az állapotsor valaki...

Eltünt az állapotsor valaki segítene?

Figyelt kérdés
Hello nem tudom hogyan de valamitől eltünt az állapotsor (Nem biztos hogy ez a neve) a telefonomrol valaki tudna segíteni hogy hogyan lehetne visszahozni? Samsung galaxy y-om van és rootolt

2014. szept. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
indítsd újra
2014. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába már próbáltam sőt már csináltam rendszer vissza állítást is de nemsegített semmit
2014. szept. 26. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt egy telefonom (alcatel ot 990) amin ha duplakattoltam a kezdőképernyőre akkor eltűnt és ugyan úgy vissza is lehetett hozni. De ha neked újraindítással sem jön elő, akkor lehet el kéne vinni egy szervizbe vagy letölteni egy firmware frissítést.
2014. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam a sima samsung updatet es az is valami firmware hibát írt de ezt othon nem lehet valahogy megoldani? Szerintem már nem garanciás a telefonom
2014. szept. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!