Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefont elofizetesre...

Ha egy telefont elofizetesre veszek, akkor azt hasznalhatom dominos sim kartyaval is nem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Mármint gondolom lehet,de szabàlyos ez?

Mert tesomnak elofizeteses kartyaja van es a telot nekem adna,de nekem domino kartyam van.

2014. szept. 27. 23:28
 2/7 doni1201 ***** válasza:
Feltéve, hogy a Telekomnál (T-Mobile) vetted, és fizetik az előfizetéses számlát, akkor nyugodtan rakhatsz bele Domino kártyát is.
2014. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg nem vettem meg,de igen telekomos elofizetesre vennem,de persze domino kartyaval hasznalnam. Az elofizetes pedig termeszetesen fizetve lesz rendesen.:)

A szolgaltato szerint is szabalyos ez? :D

2014. szept. 27. 23:37
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Amíg a számla be van fizetve, addig a szolgáltatót nem érdekli, hogy mit csinálsz a telefonjával.
2014. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oke,koszi a valaszokat .

Csak azert kerdeztem mert a SIM-kartyambol mini SIM-et kell csinalni,es latjak hogy az dominos.

2014. szept. 28. 00:29
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szerintem most mini sim, és microsimet kell belőle csinálni.

[link]

De ha később mégis mini kell, akkor lehet kapni átalakítót hozzá:

[link]

2014. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,az,de ott megcsinaljak a szolgaltatonal,csak ugye latjak hogy dominos kartyat teszek a telefonba,mikozbe elofizeteses
2014. szept. 28. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!