Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég lesz nekem a 16gb-s...

Elég lesz nekem a 16gb-s iphone 5s?

Figyelt kérdés

Sziasztok, venni készülök egy iphone 5s 16gb-t. És, az lenne a kérdésem, hogy szerintetek elég lenne-e ? Kb, úgy 150-200 zenét, tárolnék rajta, meg úgy max 150-200 képet, meg kevés videót, csak annyit, hogyha van valami fontos életesemény azt tudjam rögzíteni. Meg úgy, 10 játékot, de nem ilyen komoly 3d-st, inkább ilyen, subway surf, clash of clans stb.. (tehát ilyesmiből úgy 10et) Meg még 10 másik alkalmazást, hogy shazam, youtube, messenger, facebook, instagram, shazam, gmail, stb..


Olvastam itt, hogy van akinek nagyon kevés a 16(12 gb) De, a mostani telefonom egy sony ericsson xperia mini, 2 gb-s sd kártyával, és bár ezzel nem sokat fotóztam, meg videóztam, de az összes zeném amit akartam hallgatni elfért rá..


Szóval, szerintetek így elég a 16gb-s verzió ? A felhasználható tárhyel így is 6szor nagyobb a jelenlegi telefonomnál. A 32 gb-s verzió meg megint 20 ezerrel drágább, és le szeretném faragni az árakat amennyire lehet. Köszönöm



2014. szept. 28. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
ha már iPhone-t akarsz, akkor ne azon a plusz 20 ezten spórolj!
2014. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viszont az xperia mini nem fullhd-ban rögzíti a videót, hanem csak 720p-ben...iPhone-on meg nem lehet lejjebb venni...nekem például ezért volt kevés a 16 giga...gyorsan megtölti a fullhd videórögzítés...
2014. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 350kép van(iphonennal készült),500 zene,25játék,vannak nagyobbak is,és 5gbmaradt még.nekem bőven elég:)
2014. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 giga szerintem simán elég.. Én napi szinten 1-2 órát mindig ülök a gépnél, vezeték nélkül lehet szinkronizálni a telefont, kényelmes megoldás. Nyilván nem tartok rajta 1200 fényképet 3 évvel ezelőttről meg olyan albumokat amiket hónapok óta nem hallgattam. Ha valamit rá akarok tenni/levenni kényelmesen a gépnél megcsinálom egy perc alatt.
2014. okt. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!