Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell nano simből micro...

Hogyan kell nano simből micro simet csinálni?

Figyelt kérdés
Valami részletesebb leírás kellene nekem, szájbarágósan mondjátok már légyszi, mert totál tanácstalan vagyok!
2014. szept. 28. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisebből nagyobbat max. adapterrel tudsz. De nem tudom van-e nano ->micro adapter.
2014. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nano kisebb mint a micro,vágod?
2014. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hagyományos kártyából micro simet szeretnék csinálni.
2014. szept. 28. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyük tisztába a dolgokat.

"Normál SIM": amit pl a 3310-be lehetett rakni, azt mini SIM-nek hívják. A valódi normál (értsd: jelző nélküli) SIM kártya az ősidőkben volt használatban, és bankkártya méretű volt. Ez az a nagy, amiből ki kell törni a SIM-eket...

Micro SIM: iPhone 4-ben kezdte el az Apple használni, legjobb tudomásom szerint ez volt az első telefon, ami alkalmazta. Ma ezt használják a leggyakrabban az okostelefonok.

Nano SIM: kisebb, mint a micro SIM (vastagságát tekintve is! - eddig az állandó volt), szinte csak az Apple alkalmazza (iPhone 5-től kezdve).

Ezek - nevüknek megfelelően - egyre kisebbek, nagyobból kisebbet vágással tudsz csinálni (vannak kifejezetten ilyen célra szolgáló eszközök, de pl sablonokat is le lehet tölteni az internetről, pl innen: [link] ), vagy cserét kérsz a szolgáltatótól (általában pénzt kérnek érte, ha a telefont nem tőlük vetted). Ha kisebből akarsz nagyobbat, akkor adaptert kell hozzá venned.

2014. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!