Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 14 éve kaptam egy használt...

Helikon87 kérdése:

Kb 14 éve kaptam egy használt telefont és sim kártyát (pannon praktikum)! Eddig működött, pénz is volt rajta! 2 napja nincs szolgáltató, akkor sem ha átrakom másik telefonba! Nem tudnak hívni és fogadni sem tudok semmit! Valószínű le lett tiltva?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor lett összeg töltve a kártyára utoljára? Ha évente egyszer nincs feltöltve akkor megszünik
2014. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy bírtad eddig ugyanazzal a telóval? Én évente többször cserélem mert megunom őket. Egyébként az lehet amit az előző válaszoló írt! Ha nem volt töltve 1 éven belül akkor lejár a kártya aktivitása.
2014. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző, ügyes vagy, ennyi pénzt kiadni ilyen hülyeségre... Amúgy milyen telefon?
2014. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi!A telefonokat cserélgettem, csak a kártya olyan régi... egyébként még van rajta kb 200 ft!
2014. szept. 30. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába van rajta 200ft évente egyszer akkor is fel kell tölteni...
2014. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Júliusban töltöttem utoljára!
2014. okt. 1. 15:47
 7/8 anonim válasza:
Ha túl régi a Sim kártyád akkor előfordul ilyen. Nekem azt mondták a telenorba, hogy 1-2 évente érdemes cserélni a Simet (ingyen cserélik) mert elavul és használhatatlan lesz.
2014. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A régi SIM kártyámat 7 évig használtam gond nélkül.
2014. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!