Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Restore javithat az iphone...

Restore javithat az iphone aksijának élettartamán? Mióta rajta van az ios8,5 óra alatt csontig lemerül. Ha biztonsági mentést töltöm rá vissza a végén akkor bejelentkezve marad a safariból a facebookba?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Iphone 5s-ről van szó.
2014. szept. 30. 15:00
 2/5 anonim válasza:
0%

Minek kellett azt a szhart ratolteni?

A kolleganom is ezzel szenved, amiota rafrissitett azota egy rakas dolog nem mumodik neki!

En maradtam a 7-nel azzal porog mint beka a turmixban, es nem is emlekszem mikor toltottem utoljara...

2014. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segít az akkuidőn, de nem tudom hogy a facebook úgy marad-e.
2014. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is bánom már, hogy ráraktam :'(
2014. szept. 30. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy aranyszabály ami az összes rendszerfrissítésre igaz iOS-től kezdve Androidon keresztül OSX-ig. Csakis szűz rendszert tegyél fel. Aztán meg biztonsági mentésből vissza kell tenni a dolgokat. Eddig nekem ez mindig bevált.

Szóval hajrá, az segíteni fog.

2014. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!