Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van mobiltelefonra biztosítás?...

Van mobiltelefonra biztosítás? Ha van hol lehet ilyent kötni és kb mennyibe kerül és mit fedez?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
T mobilnál azt hiszem 990ft
2014. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
t-mobilnál van, persze gondolom csak ha ott is veszed a telefont, másrészt, az összeg telefontól függ , értelem szerint minél többet ér a teló annál több a binztosítás és , és hogy mit fedez , van 3 kategória ha jól tudom , elég sok mindent igazából, tehát ezt így felsorólni bocsi de nem ... de szerintem megtalálod a t-mobile oldalán is ezzel kapcs az információt
2014. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És még pontosabban:

T-mobile:

[link]

Vodafone:

[link]

2014. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, a vodafone készülékbiztosításáról itt tudtok tájékozódni: [link]
2014. okt. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, de minek?
2014. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
talán ha ellopják a drága telefonodat ami 100e feletti pl , akkor mit csinálsz? itt legalább lehet olyan biztosítást is választani rá, ami lopásra is kiterjed , de te biztos olyan gazdag vagy akkor , hogy simán pótolod azt a telefont ...
2014. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de ha nem szolgáltatótól veszem akk nem is lehet? és az 5. válaszolónak mondom h elég sok ismerősöm telójának betört a képernyője és a középkategóriás telók törött képernyőjét is nagyon drágán cserélik ki és nemsokára lesz xperia z2-m (ami kb 180k-ba kerül) és arra kéne biztosítás
2014. okt. 1. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ezt így külön nem hiszem, hogy lehet ...ezt csak szolgáltatón belül szerintem , nekem sp-m van t-mobilnál lopáson kívül mindenre van biztosítás 1100ft havonta, neked ugyan ez szerintem 1700körül lehet fene tudja... írj nekik és kérdezd meg , hogy lehet-e így külön , hátha
2014. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kuki2001 válasza:
Pl a media markt-nál is lehet rá kötni vásárláskor
2014. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!