Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 rootolás hiba. Mi...

Kario kérdése:

Xperia X8 rootolás hiba. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

USB hibakeresés be van kapcsolva, és az ismeretlen források is. Minden illesztőprogramból a legújabb van a gépemen, és a gép fel is ismeri. SuperOneKlicknél, és Flashtoolnál hiba üzenetet ír, ha a rootolásra nyomok.:

SuperOneKlick: [link]

Flashtool nem ismeri fel, de a gép igen, és frissíteni sem tudom az illesztő programokat, mert azt írja, hogy a legújabb van fent.

Phoenix Suit nevű program meg azt írja, hogy: [link]

pedig csak a mobil van rádugva a gépemre usbvel, és az egér.

Eszközkezelő: [link]


Mi lehet a probléma?



2014. okt. 1. 01:37
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Melyik verziószámú Flashtool?

Kéne keresni régebbit.

Én is jártam már így.

Milyen gyártási dátumú a teló?

Ha 11W33-nál újabb, a bootloader-nyitást csak akkor ajánlom, ha nem fogsz felsírni, ha tégla lesz belőle.

A roottal nem lehet még baj.

2014. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A telefonom gyártási száma: 11W01

Kernel verzió: 2.6.29


Flashtool 0291.7z-vel próbáltam, és SuperOneKlickkel.

2014. okt. 1. 15:29
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

A flashtoool verziószáma is kéne, a filenévből nem tudom, melyik az, 0.9.18 a legújabb, az már csak X10 és attól felfelé jó, meg lehet próbálni mondjuk a 0.9.11-et:

[link]


Amikor én csináltam utoljára X8-at, még valami 0.8.XX verziós Flashtool volt, azzal ment gond nélkül. Érdemes kicsit guglizni, találsz régebbit, ha a 9.11 sem lesz jó.


Apropó, Flashtool feltelepítése után a c:/programfiles/Flashtool/drivers mappából is futtattad a Flashtool saját driver pack-jét? Ott be kell pipálni a flash dirvers, adb drivers stb és az X8 specifikus driver sorokat a telepítésnél, bármelyik kimarad, nem fog menni.

Ja és frissen tedd meg mindig a Flashtool használata előtt, mert a PC Companion hajlamos felülírni ezeket a drivereket. Ha fenn van a gépen a companion, mindenképpen lődd le, amíg ezt csinálod.

2014. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!