Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonbeszélgetés rögzítése?

Telefonbeszélgetés rögzítése?

Figyelt kérdés
Nem rossz szándékból szeretném a telefonbeszélgetésemet rögzíteni, hanem saját magam tesztelése miatt. Vagyis szeretném lemérni, hogyan reagálok dolgokra, stb. Ha előtte bekapcsolom a hangrögzítőt, és jön a hívás, akkor kiírja, hogy ha felveszem a telefont, akkor a beszélgetés rögzítve lesz. De semmi, esetleg még maga a hívást rögzíti, de utána semmi. Olyat pedig nem találok a beállításoknál, hogy hozzájárulok-e a felvételhez. Kipróbáltam az otthoni vezetékes telefonról is, de azt sem veszi fel. Vagyis, akkor ez nem hozzájárulás kérdése. Egyébként egy Samsung Galaxy Pocket Neo telefonról van szó.
2014. okt. 1. 10:17
 1/2 intrepid ***** válasza:
Sokszor nekem is kedvem lenne rögzíteni a telefonbeszélgetéseket, meg úgy általában minden szóbeli dolgot, mert sokszor volt, hogy valaki tegnap azt mondta, hogy igen, ma azt, hogy nem, és soha nem is mondott igent. No akkor lenne jó a hangfelvétel.
2014. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én találtam ilyen alkalmazást, és letöltöttem, Automatic Call Recorder vagy mi a neve. töltsd le,

nekem is samsung galaxym van.

2014. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!