Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszűnt a 0. facebook.hu?

Megszűnt a 0. facebook.hu?

Figyelt kérdés

Már sokszor terjengett ez a hír,de ma tényleg nem tudtam használni az ingyen facebookot a telefonomra.

Aztán a neten utánakerestem,és találtam egy ilyet:


"A Facebook Zero oldalt belföldön a Telekom mobilhálózatán akciónk ideje alatt adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheted. Az akció visszavonásig, de legkésőbb 2014. szeptember 30-ig érvényes."


Szóval vége a szép ingyenes napoknak?


2014. okt. 1. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Már rég megszűnt. Szinte senki nem használ már ilyet, vegyél mobilnetet, nem nagy drágaság ám havonta..
2014. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnap még volt,szóval biztosan nem szűnt meg,csak ma.Egyébként meg sajnos drágaság,ha egy hónapban 2500 ft-os feltöltőkártyát engedhetek meg magamnak,és ahogy utánaérdeklődtem,1800 ft a legminimálisabb csomag amit tudnék venni a telefonomra.

De köszönöm a hasznosnak nem mondható választ.

2014. okt. 1. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
egyébként 1100, de mind1. én meg 3 havonta töltöm fel 3500-al, mégis van mobilnetem. egyébként mi nem egyértelmű benne? kiírták, hogy 30-án megszűnik, jó, hogy nincs. de amúgy lehet örülni...már vagy 5x meghosszabbították, szerintem most se lesz máshogy...
2014. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Ezentúl majd odafigyelsz az órán. Ekkora traumát. Soha ne legyen nagyobb bajod...
2014. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!