Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszámla fizetés elmulasz...

Synyster93 kérdése:

Telefonszámla fizetés elmulasztása?

Figyelt kérdés
mi történik ha nem tudom fizetni a telefon számlát és a telefon részletet (Tmobil) a számla 9800, a telefon 2000, és most úgy alakult hogy nem fogom tudni fizetni, mi lesz a következménye?
2014. okt. 1. 12:15
 1/4 Tengor ***** válasza:

A szerződésben foglaltak szerint fog eljárni a szolgáltató.

Valamennyi türelmi idő van, amíg ezt nem büntetik, aztán tesznek rá valamennyi késedelmi díjat. A tartósan nem fizeted, akkor letiltják a telefont, a szerződést felbontják, az elmaradt pénzt és a kötbér összegét átadják behajtónak.

2014. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónapot halaszthatsz nyugodtan
2014. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 nap türelmi idő van.
2014. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolják ki azonnal telefonodat. Enyémet korlátozták, tehát engem lehetett hívni, csak én nem tudtam másokat (a segélyhívók kivételével). Ja, és befizetést követően azonnal(!) visszakapcsolták. Arra azért ügyelj, hogy ha most nem tudsz fizetni, a következő számlád tartalmazni fogja ezt, és az új összeget is, az már húzós lehet. Minden jót.
2014. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!