Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone telefonok alkatrésze...

Az iphone telefonok alkatrészeit hol gyártják?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy californiában tervezik és kínában rakják össze de az alkatrész az hol készül bele?

2014. okt. 1. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
például kínában, de egyébként több országban gyártják az alkatrészeket.
2014. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kina
2014. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
vagy koreában a samsungnál.
2014. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
66%

Alaplap: foxxcon

Processzor : samsung

wifi modul : broadcom

kijelzö : lg

2014. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a proci már nem a samsungnál készül, két új beszállító van
2014. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és foxconn nem foxxcon
2014. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 1. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
meg egy normálisan optimalizált szoftvert, amit viszont a samsung idáig sem volt képes megcsinálni...:D most kezdjünk veszekedni az ilyen hülyeségeken? valaki vesz egy felső árkategóriába tartozó telefont, az drága, és ennyi. nem kell belekeveni a középkategóriát, mert mindig ez van, hogy jajj, fele ennyiből is veszünk erősebb telefont...:D na mind1...nem is taglalom, igazad van, de szerintem hótmind1, hogy egy telefont melyik gyártó dob össze, ha szoftveres része el van rontva vagy épp pont tökéletes.
2014. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én pont így jártam a samsung galaxy s advance telefonommal, szoftveresen egy hulladék volt, viszont erős kis telefon volt. Egy év után kidobtam a kukába mert állandóan fagyott és meg untam a sok szervízt mert nem tudtak vele mit csinálni ott sem, csak küldözgették pestre meg minden fele. Árban pedig nem egy olcsó telefon volt, amitől az ember nem egy ilyen teljesítményt vár el.
2014. okt. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!