Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One mini 2-őt hol lehet...

HTC One mini 2-őt hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Igazából elsősorban a mobilszolgáltatókra lennék kíváncsi, hogy ott mikor lehet ezt a készüléket kapni?

Meg még a HTC hivatalos magyar oldalán megtaláltam a készüléket szóval gondolom lehet majd kapni.


De ha nem árulja egyik se akkor hol tudnék venni olyat ahol az összes tartozék benne van?



2014. okt. 1. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak netről tudsz rendelni... meg ha jól tudom nano sim kell bele mint az iphone-ba, amit elég macerás beszerezni
2014. okt. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nekem olyan SIM-em van aminek a közepét ki lehet pattintani és gondolom az a nanoSIM


De én azt nem tudom hogy netről is melyik lehet megbízható.

Eddig csak árukeresőn vagy Árgépen találtam.

2014. okt. 2. 17:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod mert az a micro sim, ezekbe még annál is kisebb kell...
2014. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

expansys oldalát nézd meg.. bár nem olcsó

GSM webes boltokból nem érdemes mert csak bolti garancia van az mef semmit nem ér...

Engem is érdekelne a készülék, jó lenne valahol megtapizni, de még Media Marktba se láttam

2014. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Na találtam neked egy képet, itt látszik a Sim:

[link]

2014. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát gondolom szolgáltatónál lehet kapni nanoSimet (amugy telekomos vagyok)


Amúgy kar hogy a HTC oldalán nem lehet rendelni mert én utánanéztem és más országokban lehet rendelni de gondolom ázsiából vagy USA-ból nem fognak kiszállítani vagy ha igen akkor elég drágán.

És amik nem kaphatóak Magyarországon azok a HTC oldalon sincsenek rajta szóval valahol biztosan lehet normalisan venni.

2014. okt. 2. 22:35
 7/16 A kérdező kommentje:

Találtam valamit


[link]


De nem tudom hogy mennyire megbízható

2014. okt. 4. 12:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez csak bolti garanciás... tegyük fel kijelződ hibás lesz, biztos lehetsz benne hogy nem fogják felvállalni a költségeket.. persze e tudod
2014. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Pont azt kérdeztem hogy érdemes-e.


Amúgy ott van valami garanciás valami h 10.000 Ft de nem tudom hogy az a gyári vagy az valami más mert azt írja hogy bármi történik vele akkor kicserélik.


De amúgy azért nem fogom ott venni mert azt írja hogy nincs hozzá semmilyen tartozék.

2014. okt. 4. 15:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Van némi tapasztalatom e téren... expansys,pdastore,mediamarkt, extreme digital, így hirtelen ezek a boltok jutnak eszembe, ahol hivatalos gyári garanciás, megbizható forrásból való készüléket kaphatsz
2014. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!