Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gigabyte Gsmart Arty A3 (Dual...

Gigabyte Gsmart Arty A3 (Dual SIM) Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 16:02
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem ilyen készülékem van,és megvagyok vele elégedve,nincs rá panaszom semmilyen téren. Képe szép,aksija 1 napot netezéssel kibír anélkül többet, SIM kezelése is jó betettem, működik. Hangszórója sem rossz(hangos) Szóval ennyi pénzért nagyon rendben van!:)
2014. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Gondolkodtam a Navon Mizu 502-n, de sok negatív visszajelzést kaptam. Így tovább keresgéltem és rátaláltam erre :)
2014. okt. 2. 23:49
 3/5 anonim válasza:
Én is keresgéltem és ezt találtam, igen én is úgy tűztem ki, hogy vagy ez vagy pedig a Navon Mizu M450, de arról a márkáról még nem is hallottam. Plusz ez szerintem jól néz ki, nagy is és azért választanám ezt mivel még az akksia is többet bír annál a mizunál. Sok helyen olvastam, hogy nagyon jó telefon ez ennyi pénzért. Szóval megéri megvenni?
2014. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, megvettem a Gigabyte Mika M2-t és egy nagy csődtömeg úgy, ahogy van. A 13 mpx kamera annyit se tud mint a VGA. 1 napig volt nàlam!
2014. nov. 5. 20:11
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen van már másfél éve és nekem semmi bajom nincs vele. Nem fagy jó az aksija. Nem is tervezek már márkás készülékeket venni mikor 40-50 ezrekért elég jó készülékeket lehet venni arra a 3 évre amíg egy telefont használ az ember. Viszont egy hátrányuk van ezeknek a készülékeknek, hogy nehéz hozzá aksit venni de ha 2-3 évet kibír vesz az ember egy új hasonló készüléket még mindig jobban jársz mint az agyon hájpolt csili vilikkel több százezerért.
2016. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!