Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nokia lumia 520-am....

Van egy Nokia lumia 520-am. Kijelző fagyásra van orvosság? Fagyás=késik, magától érint

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 20:01
 1/3 anonim válasza:

Barátnőm telefonjával is ugyan ez van..... Szerintem ez kiöregedett a processzora, mert nem szoftveres, erre rájöttem, mivel raktunk rá már régebbi Windowsot is, többször újra raktuk a telefont, de nem segített.

Abban biztos vagyok hogy nem csatlakozási probléma, mert rázástól, ütéstől semmi fagyás nem lett, legtöbbször a semmitől fagyott be.


Ez amúgy nekem eléggé széria hibának is tűnik, mivel csak néhány készüléknél jelentkeztek ezek a gondok az öregedésnél. De szerintem a processzorban van valami hiba. Mikor vetted a telefonodat?

2014. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1,5 éves volt de már lecseréltem egy sony-ra
2014. nov. 7. 15:36
 3/3 Tocinu válasza:

Sziasztok. Nekem ez ma jelentkezett a Nokia Lumia 720 telefonomon (2013.08. havi a teló). Ugrál a kép, néha kihagy az érintésre a reakciója, állandóan a Naptár (???) nyílik meg.

Tanácstalan vagyok... Mi lehet a baj?

2014. nov. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!