Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem az Aldiban egy telenoro...

Vettem az Aldiban egy telenoros Alcatel készüléket 5000 Ft-ért, egy saját SIM-mel. Ezt a telót a régi kártyámmal szerettem volna használni, hogy a számom megmaradjon, de az a SIM fele akkora, mint az enyém, ami szabvány! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Az Alcatelbe egyáltalán bele sem fér a szabványos SIM, teljesen kivagyok! Szerintetek mi ilyenkor a teendő? Persze rohadt olcsó volt, de nekem tökéletes, nem akarok érintőképernyőst semmi pénzért! Tökre megörültem ennek, és tessék, szívás!!!
2014. okt. 2. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szabványos mindkettő, csak az egyik már micro SIaM, kisebb méretű, de ugyanolyan chip van rajta. Meg lehet tenni, hogy sablon alapján (Google) körbevágod, a másik lehetőség, hogy a szolgáltatótól kérsz új SIM-et, ez általában fizetős.

Viszont azt tudnod kell, hogy ezek a telefonok kártyafüggők, csak az értékesítő szolgáltató SIM kártyáival használhatók.

2014. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*SIM
2014. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor másik Telenoros kártyával nem is működik?
2014. okt. 2. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
#1-nél a pont, valószínűleg micro SIM kell az új telefonodba (utóbbi pár évben már ez a teljesen elterjedt), és mini SIM-ed van jelenleg. Általa vázolt lehetőségeket még kiegészíteném annyival, hogy GSM boltokban szokott lenni célszerszám a kivágásra, pár száz forintért (szerencsés esetben/rendes eladó esetén ingyen) megúszhatod.
2014. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: természetesen telenoros telefonba belerakhatod a másik, szintén telenoros SIM-ed.
2014. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm szépen! Bocs az analfabétaságomért, nem vagyok egy telefonguru :)!!!
2014. okt. 2. 21:16
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Szolgáltató ingyen cseréli, nem kell semmit venned, meg vagdosni.
2014. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában akkor cseréli ingyen a szolgáltató, ha ahhoz az előfizetéshez kapcsolódóan vettél új készüléket, amibe már nem jó a régi SIM. Pl. T-Mobile-nál 4000 forint egy új SIM ára, ha más okból kell cserélni.
2014. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!