Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nano SIM-ből újra Micro SIM...

Nano SIM-ből újra Micro SIM lehetséges?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy micro simet vissza lehet pattintani, hogy eredeti nagyságú legyen, de ez megy úgy is, hogy nano sim van és azt újra micro ként használni?

Remélem nem túl hülyén írtam le.:)



2014. okt. 3. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, menj be a szolgáltatód ügyfélszolgálatára, ott vagy megmondják, hogyan tudod megcsinálni, vagy kicserélik.
2014. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem hinném, mivel a nano SIM-et nem tudod otthon kipattintani. Legalábbis az enyémet nem lehetett kisebbre.
2014. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
Van erre adapter. Kb 500ft egy gsm boltban.
2014. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nem lehet kézzel kipattintani. Az a kérdés, hogy ha a micro simet kivágatom nano sim-é és újra micro kéne akkor ha a chip részt visszarakom a kvázi keretébe akkor úgy fog-e működni mint egy micro sim?

Nem tudom jobban leírni...:(

2014. okt. 3. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az összes SIM kártyán a lényegi rész, vagyis a chip ugyanaz a szabvány. A méretbeli különbség csak a műanyag részből adódik, aminek működési szempontból semmilyen jelentősége nincs.
2014. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!