Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonomon a...

Hogyan tudom a telefonomon a hangerőt hangosabbra tenni ha max erőn van és halk nagyon?

Figyelt kérdés
Sony Xperia M2-öm van az ébresztő óra nagyom halkan szól pedig teljes hangerőn van állandóan el alszok reggel ez miat hogy halk a hangszoró és fel szeretném erősíteni valamilyen programmal csak nem tudom hogy melyik program lenne jó a play áruházból ami használható is.

#ébresztő.óra.hangerősítése
2014. okt. 3. 10:00
 1/8 Come back ***** válasza:

Nézze meg a következőt: "Leghangosabb Alarm Ringtones"

[link]

2014. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:

Tényleg nincs más "gyári megoldás", minthogy a csengőhangot variálod. Egyébként az mp3 zene csengőhangok mindig halkabbak, mint a midi és egyéb egyszerűbb csengések.

Valódi, fizikálisan magasabb hangerőt a hangszóróból csak főzött romra váltással tudsz elérni.

2014. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Léteznek kernelek amivel hangosabb a telő. Hogy a tiédre van e ,nem tudom.
2014. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

Igen, ez erősen készülékfüggő, van, ahol még a root is elég, kernelcsere sem kell, csupán softmod kell, egyes system paraméterek átírásával el lehet érni.

De ez már az a terület, ahol a garázdálkodás fizikálisan károsíthatja a telót.

2014. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Kicsit körülnéztem XDA-n, úgy néz ki, az M2 még túl új, a fejlesztőknek kell még egy kis idő, amíg lesz választék.
2014. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor a hardveres megoldás: tedd egy pohárra keresztbe, az majd erősít akusztikusan, de a rezgést ne kapcsold be..

(Bár ha leesik csak meghallanád, de ezt nem kívánom, mert csak egyszer "működne")

Ha ez sem elég, akkor várni kell egy szoftveres megoldásra.

2014. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A csengő hangom hangos. Az egész telefon halk. pl ha youtube-zek teljes hangerőn akkor alíg szól. Ha hívnak telefonon az is alíg szól csak akkor veszem észre ha hívnak hogyha rezeg mert más különben nem hallom a csörgést. és aza baj hogy a hangszoró a telefon alján van és nem a hátulján. Probáltam ugy is hogy kezemet alá teszem hogy hangosabb legyen a hangszoró de ugy csak recseg. Próbáltam már minden erősítőt a play áruházban de egyik sem használt. Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 6. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem más telefonon ugyan, de az volt a gondom, hogy halkan hallottak.

A dolog nem volt ugyan vészes, de zajos környezetben (utca, autók) már gond volt, nem hallottak jól.

Sok keresés után az EngineerMode program futtatásával (nekem ez az originál 4.2.2 custom program része volt, de letölthető *.apk) és megfelelő beállításával (van van 20 féle, speaker, microfon stb.) tökéletes lett.

Processzor MTK, program 4.2.2 custom ROM.

2014. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!