Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás vagy fix...

Feltöltőkártyás vagy fix tarifájú mobilflotta létezik?

Figyelt kérdés

Mindig is feltöltőkártyás voltam biztonsági okokból. Ez meg is felelt a telefonálási szokásaimnak ami évek óta alig változott. Régebben csak azért töltöttem fel az egyenlegemet évente, hogy ne tiltsák le a SIM-et. Mióta okostelefonom van, a mobilnet miatt azért negyedévente fel kell. Mióta van szociális életem, azóta arra is igény mutatkozott, hogy telefonáljak, SMS-t küldjek, ezt pedig ilyen magas percdíjakért luxus lenne megtennem.


A publikus kínálatból a legszimpatikusabb a Vodafone Red lenne, egyrészt mert utálom a korlátokat, másrészt mert előre tervezhető ha óvatos az ember, például nem hív külföldi hálózatban tartózkodó belföldi számot.


Gondolkoztam VoIP szolgáltatón is, de vagy túl körülményes az egész (folyamatos szolgáltatóváltás a legolcsóbb díjakat keresve), vagy a perdíjak nem sokkal olcsóbbak mint egy flotta, mivel csak belföldre telefonálok. És még a szolgáltató is korlátozza a VoIP forgalmat és még mobilnet is nagyobb kell, mert azon keresztül megy minden.


A 9990 havidíj drága lenne és még csak ki se használnám, ezért gondoltam arra, hogy a szokásaimnak legjobban valami hűségnyilatkozat nélküli flotta felelne meg.


Elég lenne havi 100 perc is, de minden irányba. Csak vagy korlátozzon le utána vagy jelezzen valahogy, hogy kiszámíthatóak legyenek a költségek. Létezik ilyen?



2014. okt. 3. 11:17
 1/1 anonim válasza:

mobil flottába csak akkor tudsz beszállni ha van olyan csoport amiben benne vagy és ők azt használják

pl NOE, munkahely, vallási közösség stb.....


erről nyilatkozik a csoport és a csoport által kiválasztott szolgáltatónál tudsz flotta csomagot előfizetni


szal úgy, hogy bemész, hogy flottás akarsz lenni, azt nem lehet...

2014. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!