Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek maximum...

Milyen telefont vegyek maximum 25 ezer Ft értékben akár használtan állapotban?

Figyelt kérdés

Okos telefont szeretnék, azt nem tudom hogy android vagy windows legyen e ? ha volnátok szívesek erre is válaszolni esetleg tapasztalatok alapján...

Válaszokat előre is köszönöm :)



2014. okt. 3. 11:33
 1/8 Come back ***** válasza:
Ezt a telefont anno 80 ezer Ft-ért vettem. Az árához képest jó kis készülék. Viszonylag sok app futtatására alkalmas. Ja, és többször neki b#sztam a falnak, és semmi baja nem volt. Zűrös időszakom volt. [link]
2014. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Come back ***** válasza:
Az android gyorsabban és jobban fejlődik. Az összes applikációt először androidra és Iosra csinálnak.
2014. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy átlag felhasználó ugyanúgy megtalál minden alkalmazást a Windows Phone áruházában is, mint a másik kettő nagy rendszer appstorejában. Maga a rendszer is nagyon gyorsan is dinamikusan fejlődik, és rendre megkapja az összes létező telefon a frissítéseket a legolcsóbbtól a legdrágábbig, Androidnál ilyen nincs. Ebben az árkategóriában (is) hosszú távon csak valami Windows Phone-t / Lumiát tudok ajánlani nyugodt szívvel.
2014. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg más levetett, leejtett vackát.


Pandawill.com. Nézz szét. Mindegyik működik itthon is. A pósta meg ingyen van.

2014. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kínából van ÁFA 27%.


De pont most van pandawill-en olyan, hogy a termék árának +5%-áért állják az ÁFÁ-t.

2014. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én Nokia Lumia 520-at néztem szerintem ár/érték arányban jó

2014. okt. 3. 19:16
 7/8 Come back ***** válasza:

Nézd meg a YouTube-on: 【Deemo】Trailer

【Deemo】Trailer: [link]


Látom, nem sikerült megérteni! Látod a Windows logót? Ez csak egy példa a több százból!

2014. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ezt nem értem :o

ezzel mit akarsz mondani ?

2014. okt. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!