Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 alkalmas...

Nokia Lumia 520 alkalmas internetezésre?

Figyelt kérdés
(jól fut rajta a böngésző...?)

2014. okt. 3. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

XD persze hogy alkalmas rá :'D


Alapból Internet Explorer van rajta, de szerintem elég gyors ahhoz képest mint amilyen az XP-n volt (De hát hol van az már :P) Van még rá UC Browser, és OPERA. Lehet válogatni, de szerintem az IE is tökéletes mindenre :D

2014. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár mondjuk attól is függ mire használod !!!

Facebook pl nálam eltart 10 másodpercig is mire összeszedi magát, youtube-nak elég kettő is. Gyakorikérdések kb 3, a google meg 1 ... változatos, ezt így nem lehet megmondani.

2014. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Letölthetsz hozzá Chrome-ot, vagy Firefoxot is. Én a Foxot használom, mert azt szoktam meg. A nyitóoldalra ki tudod tenni a kedvenceket.
2014. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mesélj még, hogy használsz Windows Phone-on Firefoxot vagy Chrome-ot :)
2014. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

WP-re úgy van Firefox meg Chrome, ahogy én egy afrikai bennszülött vagyok.


Olyan van aminek a logója, és a kinézete olyan, de hivatalos alkalmazás nincs ! Ne hülyítsük az embereket !

2014. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs erre Firefox meg Chrome :))
2014. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van Chrome es Google Chrome is (8.1)
2015. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!