Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok-e olyan androidos...

Tudtok-e olyan androidos applikációt ami a GPS segítségével nyomon követi az utamat és el menti, hogy majd később újra meg tudjam nézni merre jártam az nap, pl?

Figyelt kérdés
Új városba költöztem egyetem miatt és még nem ismerem annyira ,hogy GPS nélkül tájékozódjak mivel alig egy hete vagyok ott. Nos egy olyan applikáció kellene ami a megtett utaim el menti ,hogy könnyebben meg tanulhassam a járatokat ide oda. Remélem értitek ,hogy mit szeretnék , és ha igen és tudtok olyan app-ot akkor segítsetek! köszönöm előre is

2014. okt. 3. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OMG, GPS nélkül már nem is lehet élni?

runtastic, endomondo

2014. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mielőtt omg zni kezdtél volna végig olvashattad volna ,hogy mért is van szükségem ilyenre ...
2014. okt. 4. 16:17
 4/4 A kérdező kommentje:
de köszi a válaszokat
2014. okt. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!