Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az új micro sd kártyám...

Mi baja az új micro sd kártyámnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy 32 gigás micro sd kártyát, gépen átmásoltam rá a régi kártyáról a dolgokat és a teló azt írja rá hogy írásvédett és a képeket is lassabban tölti be mint a régi ami csak class 4-es volt, ez meg class 10-es.. Márkát ne kérdezzetek mert nincs.
2014. okt. 4. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:

> ez meg class 10-es.. Márkát ne kérdezzetek mert nincs.


Olcso husnak...

2014. okt. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

#1-nek igaza lehet.

Telefon támogatja a 32 GB-os kártyát?

2014. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy márkátlan sz. r akkor nincs min csodálkozni.
2014. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az előző is márkátlan szar volt. amúgy igen a telefon egy xperia pro, tehát támogatja. Azóta rájöttem mi a baja, csak formázni kellett a telón de ha visszarakom rá a cuccaimat megint belassul..
2014. okt. 4. 09:06
 5/5 Tengor ***** válasza:
Az, hogy valami márkás, az általában ad egy képet a minőségéről. Ha valami márkátlan az nem jelent semmit, hogy milyen minőségű. Lehet jó is, rossz is. Ez most lehet, hogy rossz...
2014. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!