Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bevigyem garanciáztatni vagy...

Bevigyem garanciáztatni vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy iPhone 5C t.Tegnap észrevettem hogy sötétbe kamerázva adott helyeken van 1-2 pötty ami villog de ha kap normális fényt eltünik a jelenség.A kijelző nem pixeles viszont. Félek hogy ezzel kinevetettem magam hogy lehet nem is probléma.Mit tanácsoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a kijelzőn vannak a pixelek (ezt egy fekete hátterű képpel letesztelheted valami rajzprogrammal mondjuk) akkor az az alacsony fény miatti magas ISO érzékenységből származó képzaj volt, ami minden digitális kameránál jelen van kisebb nagyobb mértékben.
2014. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4s-nél is volt ilyen, ez szoftveres probléma.
2014. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első:Megnéztem fekete háttérrel és nincs pixel hiba :) Még nem is hallottam erről az ISO s dologról.Azt hittem

A kamera a hibás a pöttyök miatt.

Második: Szoftverfrissítéssel megoldódott? Még 7.1.1 et használok. Kicsit hülyének néztek volna a T-Mobilba ha ezzel bemegyek..

2014. okt. 4. 10:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem videónál miért nem jelentkezik ez? :) Ha átváltok videóra akkor nincs semmi.
2014. okt. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!