Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone hibákat ír ki...

Windows Phone hibákat ír ki facebook alkalmazásoknál, van valami mód rá, hogy helyrehozzam?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új telefont, Nokia Lumia 635, Windows Phone oprendszerrel van megáldva. Letöltöttem pár programot amit szeretnék használni, azonban különböző hibákat ír ki: A Messenger progi amint próbálok belépni azt írja ki, hogy "Pillanatnyilag nem tudsz belépni", a sima Facebook alkalmazás inditásnál kiir annyit hogy "Sajnáljuk, hiba történt. Próbálkozz újra" innen még továbbenged, de belépésnél pedig azt írja ki, hogy "Hopp, valami nem jött össze". Programok újratelepítése nem segített rajta. Kérlek olyan válaszokat adjatok amiből megértem, hogy mit kell tennem, eddig sose használtam windows phone-t :)

2014. okt. 4. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, én még nem találkoztam ilyen problmával, és olyan emberrel, akinek hasonló problémája lett volna. Háztartásban 3 Lumia van, még egyiknél sem volt ilyen. Esetleg kérdezz rá Mobilaréna a készülék tesztjének fórumszobályában, csak ebben a csoportban: [link]
2014. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a csoportban egyébként 4-5 hete volt pont erről szó, hogy több embernél néha előjön...személy szerint az enyémen is...de valamikor meg jó.

de nekem ezen kívül például már hetek óta az Áruház is lassú, néha nem is tölti be az appokat...vicc kategória.

2014. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerekszög válasza:
A tegnapi durva szétcsúszás után nekem is ilyen hibákkal volt használhatatlan a facebook+messenger. Azt vettem észre, hogy el volt állítódva a dátum és idő. Beállítottam pontosan és utána rendben működtek az alkalmazások.
2014. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!