Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4s már nagyon...

Az iPhone 4s már nagyon "elavultnak" számít?

Figyelt kérdés

Lehet-e hozzá kiegészítőket kapni, és vannak-e rá frissítések, vagy már csak az újabbakra?

Valamint a 8 GB memória, ha csak alkalmazásokat telepítenék nagyon kevés lenne?



2014. okt. 4. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

még elmegy...hibajavítós frissítések még jönnek majd hozzá, az iOS 8-ra, de a következő nagy frissítést már nem kapja meg.

8 giga nem is tudom...ebből durván 4,5 giga szabad...szerintem nagyon kevés, még alapvető alkalmazásokra is.

2014. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a 8 Gb minimum 16.

Az kétmagos 1Ghz-es proci nem is olyan rossz(bizinyítja a videózási képesség is),viszont az 512 MB-vel már lehetnek gondok,de el lehet vele élni.

Attól függ mit akarsz a telefontól.

Elfut rajta jópár szép játék és app.A kamera még szintén jópár évig megállja a hejét.

Elavultnak számít a 2014-es telefonok között,de akkor is egy jó teló ami tud örömet okozni.

Utóirat:Nem vagyok nagy iPhone párti!

2014. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!