Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy vadonatúj Iphone 4S-t?

Figyelt kérdés
Azt még nem tudom mekkora memóriája lesz, úgyhogy az összesre kíváncsi lennék.
2014. okt. 4. 21:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ne olyanok írjanak, akik szerint egyáltalán nem lehet eladni és nem éri meg azt venni, sőt, semmilyen Iphone-t nem éri meg venni, hanem olyanok, akik Iphone-t használnak.
2014. okt. 4. 21:28
 2/13 anonim ***** válasza:
55 körül...bár ez nagyban függ attól, hány gigás...hiába új, nem veszi meg senki 5ezerrel olcsóbban, mint a boltban. de amúgy is mivel most vonták ki a 8 gigásat, a többit meg már tavaly, így valószínű csak 8 gigás lesz ez is.
2014. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De, ha kivonták a forgalomból, akkor, hogy tud valaki nekem ilyet venni? Nem értem.
2014. okt. 4. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
nehezen :D végülis refurb telefonokat lehet, amikben csak az alaplap az eredeti, minden más új...de szerintem kizárt, hogy valaki azért építené újra az egész telefont, hogy nyerjen rajta párezret.
2014. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az illető szeret az emberi butasággal pénzt keresni.
2014. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az illető az Apukám és ajándékba vesz nekem egyet, mert rendes, nem azért, mert buta. De nekem most is ilyenem van, ezt is tőle kaptam, de 2 éve, nincs szükségem egy ugyanilyenre, akkor sem, ha új. Ezért tettem fel a kérdést. Biztos, hogy veszi a telefont egy rendes helyről, csak nem értem, hogy hol kap még ilyet. Nem Magyarországon él.
2014. okt. 5. 09:59
 7/13 anonim ***** válasza:
hát mivel most vonták ki a 8 gigásat, abból még lehet raktáron új, szerintem tuti az lesz csak, de majd kiderül.
2014. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem eladhatod!!
2014. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És csak kíváncsiságból, mennyi az ára?
2014. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom még, ezért is tettem fel a kérdést, de, ha csak 55-ért lehet, akkor nem fogom eladni, mert ez nevetséges ár érte.
2014. okt. 5. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!