Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ennyire a szerdán...

Miért merül ennyire a szerdán kapott Samsung Galaxy Ace3?

Figyelt kérdés
Szerdán kaptam ezt a telót. Elsőnek 12 órát volt töltőn bekapcsolva. Aztán tegnap töltöttem kb 2 órát és amikor lefeküdtem aludni akkör 97%-on volt amikor fel keltem 74%-on volt most 40%-on van úgy hogy ma kb 4% telefonáltam vele és többet nem is volt nyomkodva. Mitől merülhet ennyire?pedig se élőháttér nincs rajta a fényerő is 35%-on van. Valaki tudna segíteni?

2014. okt. 4. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A barátnőmnek is ilyen telefonja van, és neki is ez volt a problémája vele hogy 4 óra alatt merült több mint 40% ot, mikor nem is használta. Egy alkalmazáskezelővel rápillantottam és megnyitva volt a facebook, meg a web böngésző is, de internet kapcsolat nem volt. Azokat bezártam, mutattam is neki hogy hogyan kell, mert első okos telefonja és még elég butus hozzá, de végül belejött, és azóta nincs ezzel gond.
2014. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen van. Nekem a Battery Doctor segít rajta nagyjából, azon kívül meg rakasd rá a legújabb androidot. A rajta lévő verzió nagyon sok energiát felzabál feleslegesen, én még ehhez lusta voltam, de megoldja.
2014. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Elsőnek 12 órát volt töltőn bekapcsolva"


Ezt nem kellett volna kxrvára, mivel ez már nem a 90-es évek, ahol 26x kellett kisütni az aksit.


Simán feltöltöd az új telefont, azt amikor 100%-on van, leveszed, ennyi... Baromi nagy tömeg tévhit ez a 12 meg 24 órás töltés. Így baszódik el a sok új telefon aksija.


Amúgy meg zárj be minden fölösleges baromságot, meg tisztítsd a RAM-ot, és akkor talán nem fog ennyrire lemerülni, de csodákat ne várj egy 1800 mAh-s aksitól.

2014. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább az a tévhit, hogy ha egy telefon 12 órát a töltőn van, akkor 12 óráig töltődik az akksija.

Nem. Amikor eléri a 100%-ot, leáll a töltés, és az elektromos hálózatról használod a telefont. Olyankor az akku semmilyen terhelést nem kap.

2014. okt. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nézd meg mi van nyitva lefekvéskor, illetve töltsd ls a Clean Mastert az rendezi a sorokat.


a legtutibb módszer megállapítani, hogy jó-e az akksid, hogy akárhány százalékon vagy, lefekvéskor repülő módba teszed, és reggel megnézed...általában 1%-ot csökken(het)..

akkor nem dolgozhat( majdnem) semmi a háttérben.

2014. okt. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ahonnan vettem ott mondták h töltsem legalább 12 órát

Sajnos én se igazán értek hozzá a futó alkalmazásokban ezek vannak benne:Szoftver frissítés, Factory modeSmartcardService ELM Google play szolgáltatásx feladat kezelő ezek közül melyiket állítsam le?

2014. okt. 5. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:

"ahonnan vettem ott mondták h töltsem legalább 12 órát "


Tök mindegy, akkor is egy baromság ez, nem kell tölteni már fél napot az aksit. Következő telefonodnál már ne így csináld.

2014. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!