Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P7 jó telefon?

Huawei Ascend P7 jó telefon?

Figyelt kérdés
Mennyire strapabíró? (mármint belülről)..előnyök és hátrányok?

2014. okt. 5. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jo . Nezd meg youtubon a mobilarena tesztjet . ez a cime : hatrol hetre valtott a huawei . Enis P7 akartam , de megeri a +10 E es Lg G2 .....
2014. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább 20 ezer a különbség.
2014. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen telefont akartam venni(de inkább most vezetni járok az árából) Egyszerűen elképesztő a dizájn, stílusos és egyedi megjelenésű. Igaz a processzora le van maradva 1 évvel a mostani csúcskategóriától Kb a Samsung galaxy S4 szintjén van. De ha megnézzük nem is 200ezerbe kerül mint egy csúcsmobil. Most 89ezer körül van. Én azt mondom hogy ha nem mentem volna vezetni biztos hogy ezt a telefont választottam volna.
2014. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ugyanilyen tudásút olcsóbban is kapsz.
2014. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!