Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani kínai...

Tudnátok ajánlani kínai okostelefont, ami 4,5"-os kamerája 13MP, elöl 5MP-es, képernyő felbontása 1280x720 minimum és brutál jó?

Figyelt kérdés

Kínait keresek, ami legalább annyit tud, amennyit a Samsung Galaxy S5 mini! (hanem többet). De csak max:4,5"-os kell, nem vagyok lapátkezű!

A legjobb, legbrutálisabb "noname" kínait keresek! 100 ezret nem akarok kiadni egy Samsung Galaxy S5 miniért! Tudtok ajánlani? Lehet a Vateráról is! (legjobb lenne, ha nem kellene heteket várnom a szállításra, hanem azonnal átvehető lenne).



2014. okt. 5. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
LoL
2014. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A noname kínaik között max. papírnehezéket fogsz találni. A kínai A brand készülékek között lenne érdemes nézelődni (jiayu, thl, lenovo, zopo, doogee, xiaomi, meizu, oppo, oneplus). Viszont olyat ami ugyan azt tudja mint az s5 mini tuti nem lesz. Az ujjlenyomat olvasó és pulzusmérő nem egy olyan dolog amit minden telefonba beszerelnek.
2014. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én pont nem ezeket emeltem volna ki,hanem a minőséget,de mind1.
2014. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minőségben semmivel nem rosszabbak.
2014. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
LoL
2014. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt valakik nagyon el vannak tévedve. A Samsungok minőségben az elsők.
2014. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!