Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 820 miért nem frissül...

Lumia 820 miért nem frissül Cyan-ra?

Figyelt kérdés

Elvileg már régen elérhető a frissítés, oszt.társam 520-ra már meg is kapta, de nekem mindig azt írja ki hogy naprakész... Mit tehetnék csinálni? Már újra is lett rakva a mobil..

Köszönöm előre is :)



2014. okt. 5. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

hogyan lett ujrarakva?

a recovery tool a legfrisebb verziot rakja fel, szoval nincs mit frissiteni, nezd meg az extrak-infot

2014. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Black van rajta még... És elírtam, csak vissza lett állítva, mert azt hittem hogy bugoos és azért nem talál frissítést..
2014. okt. 5. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:

volt rajta a fejlesztoi valtozat?

egyszerubb ha ujrarakod a recovery tool-al es kesz

2014. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Volt rajta...

Megnézem azzal akkor

2014. okt. 5. 17:22
 5/9 A kérdező kommentje:
a recovery tool meg cseszik elindulni, nem tudom mi legyen...
2014. okt. 5. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:

ha volt fenna fejlesztoi akkor a telefon nem kap frissitest, ez egy bug

a recovery toolt kell hasznalni, ez all a nokia honlapjan, nalam mukodott rendesen

2014. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oszt. Társam 520-án is volt fejlesztői változat, ő megkapta... 520ra..

A recovery tool meg nem indul el mert nem tud vmit ellenőrizni... :/

2014. okt. 5. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak semmi pánik, késleltetve lett a Developer Preview telefonokra a Cyan, a következő hetekben elvileg már kijön mindegyik modellre. Igen, az 520 is max. 1 hete kapta meg, ha DP-s volt. Türelem, nem fogsz lemaradni semmiről. Szerintem nem érdemes visszaállítani emiatt a rendszert (bár ha már amúgy is megtetted a telefonodból indítva, úgyis törlődött mindened, szóval végül is mindegy).
2014. okt. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megkaptam (tegnap :D) azért volt jó ez a kis reset, mert az akkura is jó hatással volt, meg kitakarított legalább :D meg egy mentéssel gyorsan vissza lehet rakni mindent... Évente egyszer-kétszer megéri :D
2014. okt. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!