Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélték a telefonom külső...

Kicserélték a telefonom külső részét, mit tennétek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Samsung okostelefonom képernyője elszállt, vissza vittem a GSM boltba, ahol 1 évvel ezelőtt vásároltam. Mondták, hogy beküldik a samsung szervizbe, hogy garanciálisan csinálják meg. 3 hét után vissza kaptam, nem tudták megcsinálni, mert "beázott". Ok, ez a kisebb gond, telefont kézbe veszem képernyő ugye rossz, tök sötét nézem a telefon külsejét és egy merő karc, kopott, 3 helyen törött. Na most amit én leadtam telefon patika állapotú volt egyetlen egy picike karc volt rajta az meg ezen a telefonon nem volt, cserébe 50db máshol. Mondom a srácnak, hogy ez nem az én telefonom, mondja hogy nézzem meg az IMEI számot, megnéztem és akkor jött a döbbenet az én telóm száma volt. Mondtam a pasinak, hogy ne szívasson ez akkor sem az én telefonom, kicserélték kívülről az egészet egy sokkal szarabb állapotúra.. áá az nem lehetséges, ez van, biztos a szervizben "leejtették". Toporzékoltam, de ő csak a kezét tárta szét. Ti mit tennétek? Nem fogom ennyiben hagyni. Biztos hogy a GSM boltban cserélték ki..

2014. okt. 5. 22:27
 1/3 anonim válasza:
A GSM egy sz*r, megbízhatatlanok
2014. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.. Erre most már én is rájöttem.
2014. okt. 5. 22:39
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Ezért nem veszünk soha semmit gsm boltba.
2014. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!