Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek?

Richz kérdése:

Milyen okos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Okostelefon vásárlása előtt állok. Szeretnék egy 6" körüli dual simes androidos okos telefont. Nem vagy a választék ebben a kategóriában, ezért kérném a segítségeteket. Concorde 6500+ -al szemezgettem, volt szerencsém kipróbálni a simát és nem volt vele gondom, de a szervizéről csak negatívumokat olvastam/hallottam. Esetleg tudnátok ajánlani másikat? Lemondani nem szeretnék se a 6" se a dual simröl, a munkám miatt fontos lenne.

2014. okt. 6. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Lenni S860 már itthon is kapni vagy ebay.
2014. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Igen, néztem ezt a telefont is, de szerettem volna nagyobb kijelzőt. Azokra az embereknek a véleményére lettem volna kíváncsi, aki 'kínai' telefont használ. pl prestigio, concorde, iocean, KEK silence MO6
2014. okt. 6. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak egy páran. Nekem van egy jó régi Concorde tabom és 1,5 hónapja vettem egy Jiayu g2f-et. A tab kb. 2,5 éves és rohadt gyenge csak ez az egy bajom van vele. A telefon meg egyszerűen szuper. Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül nagyon jól össze van rakva és a hardver is elég erős a mindennapokra.

2014. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
És kis telefon a g2f. Szóval ez nem lesz megfelelő neked csak gondoltam megosztom nekem hogy vált be a kínai masina.
2014. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor Xiaomi Redmi Note a te barátod.
2014. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ment a zöld
2014. okt. 7. 07:11
 7/7 Tifty válasza:
Szia! Nézd meg ezt: [link] Igaz nem 6" csak 5,5 de hátha.
2015. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!