Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a mobiltelefonomat...

Elhagytam a mobiltelefonomat ma, egy Nokia 500-as, van rá bármi esély, hogy visszakapom? Mi van, ha kivették a sim kártyát?

Figyelt kérdés
Ma délután hagyhattamtam el, de csak most este vettem észre, hogy nincs a táskámban, valószínű, hogy ottfelejtettem valahol, több helyen is elővettem ma, mit tegyek, a rendőrség foglalkozik ezzel? :(( Van értelme nálunk próbálkoznom?
2014. okt. 6. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van akkor rendes a megtaláló és megpróbálja visszajuttatni. Szólhatsz a rendőrségek, de érdemben nem fognak foglalkozni az üggyel. Amit viszont mindenképp érdemes megtenni az az, hogy letiltod a telefont is meg a kártyát is.
2014. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha letiltatom a telefont, akkor az a valaki aki esetleg megtalálta és nem adja vissza, semmit sem fog tudni kezdeni vele, ugye? Legalább akkor hagy legyen kicsit nyugodtabb a lelkem, hogy semmire sem mennek vele. :( De rengeteg adat volt abban a mobilban, én remélem, hogy visszakapom! :((
2014. okt. 6. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Telefonálni biztos nem fog tudni vele, de minden más funkció működni fog. Meg el is adhatja.
2014. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem nyugtatott meg. :( És ha bekapcsolják esetleg sim kártya nélkül, mert tegyük fel kivették, akkor sem tudja bemérni senki, hogy hol van? A rendőrség sem? Vagy kiröhögnének, ha ezt kérném tőlük?
2014. okt. 6. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiröhögni nem fognak, csak nem fogják megcsinálni.
2014. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:( Igen, sajnos éreztem, hogy ezt nem tennék meg egy mezei polgárért csak úgy, bár elvileg ez lenne a dolguk, mert lehet, hogy valaki aki megtalálta megtartja és használni fogja az ÉN telefonomat, jogtalanul és sosem fogom visszakapni. Most nagyon el vagyok keseredve, remélném, hogy akinél van, mert nyilván valaki már megtalálta, elég szép kis mobil, majd visszaszolgáltatja nekem, de ebben a világban kevés ilyen ember van. Azt hiszem a buszmegállóban hagyhattam az egyik széknél, ott volt nálam utoljára és ahogy visszaemlékszem, rosszul csúsztattam be a zsebembe és ott eshetett ki. Elmentem megnézni, de nem volt ott, nyilván valakinél van, ha nem eladták már. :( Le fogom tiltatni, de a kár nagy és szeretném visszakapni. :(
2014. okt. 6. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsörgeted és nem veszik fel akkor arra a telefonra már keresztet vethetsz. Esetleg írsz egy sms-t, hogy jutalmat kap ha visszahozza és ha elhozza majd jól megvered.
2014. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!