Radirr kérdése:

Lg g3 vs Galaxy s5?

Figyelt kérdés

Vásárolni akarok készüléket de nem tudok dönteni.

Jelenleg optimus 2x-em van sok csalódás ért vele, leginkább a LG felőli nemtörődömsége miatt az elején a szoftverével.

Lg g3 a kamerájával fogott meg bevallom ezt preferálom. Tesztek alapján meg győzött hogy jobb mint az S5.

De a samsung mellett ott van a megbízhatóság minden szempontból...



2014. okt. 6. 19:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én is e kettő közott vacilálok nehéz nagyon dönteni
2014. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor segítek. A Samsung szoftvere minden szempontból jobb, ahogy a kamerája is. Viszont a G3 nagyobb kijelzővel rendelkezik. Az LG olcsóbb, ezért én azt ajánlom.
2014. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a kettő közül a G3at választanám, mert:

-Szoftver gombok kényelmesebbek

-Nem műanyag az egész

-jobb kijelző

-az alap ROM is használható, nem úgy mint Samunál


De leginkább egy HTC One M8at, illetve Xperia Z3at érné meg venni ennyi pénzből.

2014. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben hogy a kijelzője a g3-nak nagyobb viszont ezáltal lapozásnál mikro laggok vannak a nagy felbontás miatt. Viszont gyors pontos focusra képes ha manuálisan a képernyőre érintesz hogy mire is álljon rá. Viszont az autó focus hagy maga után kívánni valót ha közelről távolra kell beállni sok videón küszködik és több másodperc ez.
2014. okt. 7. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Galaxy s5 egyik előnye hogy vizálló nekem is s5 van egyik nap 20 percen keresztül viz alatt volt és semmi baja nincs kamerája is nagyon ott van.
2014. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha sokat fényképezel akkor mindenképpen a Samsungot ajánlom.
2014. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 botond088 válasza:
Mindkettő jó telefon, de én inkább a Samsungot ajánlom. Az lg a hatalmas felbontás miatt hajlamos mikrolaggokra, és szerintem ha valaki ennyi pénzért vesz telefont, akkor azon már ne legyenek laggok! Persze az s5 is előfordul egy-kettő de ez inkább az androidnak köszönhető, és sokkal ritkábban mint a g3-nál. Amúgy meg nagyábból megegyezik a két készülék, annyi hogy a samuban van ujjlenyomat leolvasó, pulzusmérő, és vízálló. Az lg-ben meg ott a lézeres autófókusz. Egyébként a samu kamerája jobb valamivel, és több opció van a kameraszoftverben. A te döntésed, hogy mennyi pénzt szánsz a dologra, az s5 kicsit drágább, viszont egy kicsivel szerintem jobb. A g3 is jó telefon, kicsit olcsóbb mint az s5, viszont ebben is megvan minden ami egy jó telefonba kell.
2014. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kamik válasza:
Egyértelmű hogy s5 a jobb választás minden téren...
2014. dec. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ont ugyanolyan jók.
2014. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2# "Viszont a G3 nagyobb kijelzővel rendelkezik" igen, de Snapdragon 801 van benne QHD felbontással ami miatt akadozik. ;) amúgy (kérdezőnek írom) tényleg S5 a jobb választás!
2015. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!