Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Recseg az elkuldott hanguzenet...

Recseg az elkuldott hanguzenet viberen. De ha mas hangrogzitovel veszek fel hangot, az tisztan hallhato. Mi lehet a baj? Sony Xperia SP

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
az hogy Sony
2014. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:

Próbáltad már a Vibert leszedni és újra telepíteni?

Nálam tökéletes, pedig nekem is Sony van (1-es értelmes hozzászólására reagálva).

2014. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Megprobalom. De ha letorlom a vibert akkor ujra aktivalni kell? Lehet ugyan azzal a koddal, vagy kapok masikat?

Bocsanat, de hulye vagyok ezen a teren.

2014. okt. 7. 14:39
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
Szerintem nem kell újra aktiválni, az "account" a telószámhoz tartozik.
2014. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:

Azért megkérdezném, milyen szolgáltatónál van a teló vagy független-e meg melyik rom frissítésed van?

Mert az SP-nél vannak néhol kehék a 4.3-mal.

2014. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
T-mobile,a build szam 12.1.A.1.207
2014. okt. 7. 14:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Mas teren nem eszleltem problemat, gyors, nem.fagy le,stb.

A viber a problema,meg a messenger,mert ott meg hanguzenetet se enged kuldeni...de igazabol a viber a fontos nekem

2014. okt. 7. 14:54
 8/10 Wadmalac ***** válasza:
Ejha. Whatsappot nem használsz? Mert ha ott is csinálja, akkor a kehés rom lesz a hunyó.
2014. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

A 12.1.A.1.207 az augusztusi, legfrissebb rom. Ez már elvileg bugmentes, eddig nem hallottam ilyen hibáról.


Ööööö, ha esetleg ott figyel a telódon gyárilag vagy utólag beköltözve a McAfee, én azért letiltanám és tennék úgy egy próbát, az elég sok mindenbe belerondít. Ez csak egy ötlet és lehet, hogy hülyeség, de nekem a Z-n belekócolt ebbe-abba.

2014. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem hasznalok. Nincs mar mcaffem, sot lassan egy honapja mar semmilyen virusirtom, talan ez lehet a gond?

Majd ujrarakom mindkettot, hatha fixalja.

2014. okt. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!