Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gyerek küldött a feleségemne...

A gyerek küldött a feleségemnek egy sms-t, majd ez az sms második napja folyamatosan jön. Teló ki-be kapcsol, akksi ki, sim ki mindkettőjüknél, de az a fránya sms meg csak jön. Már vagy 60-nál járunk, mi lehet a probléma? Remélem nem lesz fizetős.

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 15:05
 1/4 anonim válasza:
Szellemek :D
2014. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csabika1971 ***** válasza:

A technika ördöge.

(magán vélemény, szerintem pénzes a dolog, mert a szolgáltatókat nem érdekli a műszaki hiba)

2014. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En ket eve tobb mint 500szor kaptam meg a banktól az értesítést, hogy levontak a hitelemet, a parom pedig kétszáz valahányszor, hogy leszállt az gép. Valami hiba volt a mobil szolgáltatónál. Nekem anno nem volt fizetős. Hívd fel a szolgáltatót.
2014. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki annyira beszarva attól, hogy az ügyfélszolgálatot kérdezze meg ilyen esetekben??
2014. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!