Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztettem a garanciámat?

Elvesztettem a garanciámat?

Figyelt kérdés

Szombaton vettem egy Sony Xperia M2-t.

Felfrissítettem 4.4.2-re, de nem tetszett, így flash toolal vissza tettem a 4.3-at, rootoltam+ telepítettem a busy boxot.

Nos ma észrevettem, van egy kis hiba a képernyővel, a digitalizáló vagy hogy mondják, és a felső üveg között egyik oldalt van egy kis rés, amit csak akkor lehet látni ha oldalt nézzük..

Viszont ugye rátettem a 4.3-at, meg rootoltam is. Így a gari ugrott nem?

Viszont PC companionnal visszatettem az eredeti romot, így a root, a busybox is elveszett. Szerintetek ha most így viszem vissza, garanciásan megjavítják? Szerintem csak le kéne szedni az elejét, és a helyére nyomni azt a panelt.. (persze itthon ezt nem lehet megcsinálni, mielőtt mondanátok)

T-Mobile-os teló!


2014. okt. 7. 17:32
 1/6 b95 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt problémáznának, hiszen nem a rootolástól mozdult el :D
2014. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, viszont a build number változott 37-ről 40-re.

Ez lehet gond?

2014. okt. 7. 18:33
 3/6 b95 ***** válasza:

abszolút nem hiszem, hogy gondot okozna, de mivel ezt úgyis a szervizben döntik el, emiatt célszerű lenne oda vinni.


Én azt csinálnám a helyedben, hogy bevinném, hogy igazítsák helyre, de direkt nem említeném a szoftveres kalandot, amin átesett a telefon. Valószínűleg fel sem tűnik neki, egy számjegy miatt meg nem fognak problémázni - jó eséllyel nem is fogják ellenőrizni. :D

2014. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az alap hogy nem mondok ilyet, sőt ha rákérdeznek, annyit mondok hogy nem a telefonban frissítettem, hanem PC comp-ban, ami szintén 'legális' mert a Sony programja, és lehet ezért lett 40-es.


Hülye lennék a flashtool-t, a rootot meg ilyeneket elmondani :D

2014. okt. 7. 19:08
 5/6 b95 ***** válasza:
Akkor hajrá, irány a szerviz :)
2014. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Látta a hibát a T-Mobile szervizes srác, de azt mondta garanciásan nem fogják megjavítani, mivel csak pár miliméterre van elcsúszva a képernyő panel, és így nem befolyásolja a működést...

Sucks

2014. okt. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!