Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vélemény?

Iphone 6 vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az Iphone 6-ról megéri ennyiért megvenni vagy inkább más telefont választanátok ?

Vélemények ?

Tapasztalatok ?



2014. okt. 7. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a legjobb

megéri

ha van pénzed

2014. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megéri, ha nem sajnálod rá a pénzt :)
2014. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
A fiam 1 hete vett magának, és odavan érte. Mutogatta, és tényleg sokat tud. Nagyon szép a képfelbontása is mármint egy fotónál.
2014. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bp1985 ***** válasza:
Nexus 4 alma logóval, roszabb felbontással.
2014. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Hulladék, menősködésre jó , mondjuk arra egy clone is! Felesleges! Telefonnak ott egy alap telefon, kamerának ott egy DSLR Gép Játéknak ott egy PC VAGY XBOX


Ez jönne ki abból a szutyok Árából!


LEHET LEPONTOZNI, DE AKI LEPONTOZ AZ AZT MONDJA IGAZAM VAN! :)

2014. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
33%
Otos, te csak egy irigy csoro g**i vagy :)
2014. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
#5: én adtam neked a zöld kezet,teljesen igazad van! :) Nekem is Nexus 5-öm van ,teljesen meg vagyok elégedve vele. :)
2014. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Azért vannak irigy emberkék itt is. Ha nem tudod megvenni ,akkor inkább szidod..:)

Kérdező: Jó telefon, bár sok jó telefon van.

2014. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már a kérdés is provokatív. Aki iPhone 6-ot vesz nagyon jól jár, drágán egy nagyon jo telefont kap ( ha valaki ért a telefon SoC-ok architektúrájához, az nem mond olyat, hogy a Nexus 4-gyel egyenlő a teljesítménye, mert kb. 2x gyorsabb nála ).

Amúgy meg nem értem miért gyilkolják az emberek egymást egy telefon miatt. Ha valaki úgy gondolja nem éri meg az árát, ne vegyen iPhone-t, aki meg ellenkezőleg látja hajrá!

2014. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Megtudni megtudom venni csak nemtudom ki az az elmebeteg aki 300ezret ad egy telefonra! Iphone 4s-em volt 3 napig használtam aztán eladtam! Nem éri meg az árát, arra jó hogy körbevegyenek a csajok és mindenki a pénzedet akarja másra nem!


5ös vagyok! MEGINT LEHET LEPONTOZNI! :)

2014. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!