Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Inkább vennétek régebbi, de...

Inkább vennétek régebbi, de jobb hardverű telefont 10 ezerrel többért, vagy olyat ami most jelent meg, de olcsóbb kicsit?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Nokia Lumia 730 (80 ezer ft körül lesz) és a 925 (90 ezer ft) között vacillálok.

2014. okt. 8. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A második Nokia N8-at veszem használtan. Az előzőt vízbe ejtettem.

De nem adnám a Lumiáért cserébe.

Természetesen számít a használati elvárás is, én telefonálásra és képek készítésére használom, a vakus kamerája verhetetlen.

2014. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem igazan ertem, hogy mit talaltal jobbnak a 925-ben. En siman a 730-at valasztanam. Mondjuk a 730 is kb annyit tud mint az en Androidos telom, ami 45-50 korul van.:)
2014. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mind 2 jo .

A Lumia 925-nek jobb a procija, kameraja....

inkabb a 830-cal lehet hasonlitgatni a L925-ot

en 925-ot hasznalok

2014. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, de ez nem fog akadni meg lefagyni, mint az android :)

Egyébként a kamerája jobb.

2014. okt. 8. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Magasabb az orajel, de "csak" 2 magos. En nem mondanam egyertelmuen jobbnak. A kamera lehet kicsit jobb, viszont sajat velemenyem szerint az nem egy fontos tenyezo egy telefon vasarlasanal (egy akarmilyen kepet barmilyen kameras telefon csinal, normalis kephez pedig ugyis fenykepezogep kell). Az Android sem fagy le es akad, ha kicsit utananezel a dolgoknak es nem veszed meg az elso telot, ami megtetszik, ugyanugy, ahogy a WP is akadhat es fagyhat idovel. De amugy nem akarlak meggyozni, csak megjegyeztem. En maradok annal, hogy a 730-at valasztanam.
2014. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!