Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom az Apple ID-t...

Miért nem tudom az Apple ID-t hozzáadni a telefonhoz?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Iphone 5S-t.Csináltam egy Apple ID-t hozzá ( itt: [link] )

majd kiírta hogy küld a megadott e-mail címre egy megerősítő emailt. Meg is kaptam az e-mail címemre, meg is erősítettem és kiírta,hogy sikeresen létrehoztam az Apple ID-t.Tudtam,hogy valamelyik oldalakon kér bankkártya számot meg ilyeneket de direkt olyat akartam ahol nem kér.Minden sikerült is, majd amikor a készülékhez is hozzáakartam adni az Apple ID-t( Beállítások -> ITunes és Appstore ) nem engedélyezi és itt már kihoz még egy lapot ahol ki kell tölteni az adatokat és kér bankkártya számot meg hasonlókat. Hogy tudom ezt átugrani? Miért nem engedi hozzáadni?



2014. okt. 8. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Láttam több videót,fórumot is ahol elmagyarázzák,hogy hogyan kell az Apple ID-t megcsinálni de nekik mindig van olyan opció a bankkártya résznél hogy "none". Nálam viszont nincs.
2014. okt. 8. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, ahogy ők csinálják.


[link]

2014. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+


Ez is hasznos lehet: [link]

2014. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem nézed elég figyelmesen. az a titka, hogy nem egyből ID-t kell regisztrálni. megnyitod az App Store-t, és elkezdessz letölteni egy ingyenes alkalmazást...ekkor kérni fogja, hogy jelentkezz be vagy ha nincs, csinálj egy ID-t...na és ezek után majd lesz olyan opció is.
2014. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!