Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a Samsung S5230...

Hogyan tudok a Samsung S5230 TELEFONOMRA játékokat, alkalmazásokat feltelepíteni, mert akárhány megoldást láttam nem működött. Valaki? Tudja hogy kell?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam is ez volt a helyzet. Gondolom vodás vagy te is. :S Nálam csak 1 megoldás vált be. Küldök egy linket. Olvasd el, ha túl bonyolult akkor segítek vagy küldj msn-címet és mondom hogy mit hogyan.


Itt a link ---> [link]

2010. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kártyafüggetlenül vettem a mobilt és vodás kártya van benne ,de nem tok létesiteni internetet .
2010. jan. 26. 19:51
 3/5 A kérdező kommentje:
msn címem: szocsesz@gmail.com
2010. jan. 26. 19:54
 4/5 A kérdező kommentje:
sikerült :D megcsináltam most már tudok rá rakni cuccost:D
2010. jan. 27. 06:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Bingó !! :D Csak az a gáz hogy így elég bonyolult felrakni rá, feltéve ha azzal a módszerrel csináltad amit írtam, mert mindig be kell írni a kódokat meg mittom én.

Nah de mind1. Lényeg hogy sikerült.


Előző voltam.

2010. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!