Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Autós töltő megölte a telefono...

Autós töltő megölte a telefonomat. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Már több telefont is töltöttünk vele,de semmi gond nem volt.Az enyémet rátettük,leszivta az aksit,kikapcsolt és azóta nem kapcsol be.Rátettem a saját töltőjére,de csak pirosat világít,mint mikor le van merülve.Vittem szerelőhöz,azt mondta kb annyi a javítás,mint egy új telefon.
2014. okt. 9. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Sony Xperia C-ről van szó.
2014. okt. 9. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyári töltő volt? Márkás töltő volt vagy valami kínai vacak?


Akkumulátor csere?

2014. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos képes erre egy rossz töltő.
2014. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs milyen töltő,a férjem vette.Csak én azt nem értem,hogy a többi telefont,fényképezőgépet hogy hogy gond nélkül töltötte?

Akkumulátor csere nem megoldás,legalábbis ezt. mondták.

2014. okt. 9. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért én bemennék egy telefonboltba és kérném egy akkuval próbálják meg bekapcsolni.
2014. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár ezt lehet nem fogják megengedni csak ha megveszed, de ha van nekik kompatibilis használt telefonjuk, aminek ugyanaz az akkuja, akkor megkérném próbálják ki vagy ismerőst kérnék meg akinek szintén Sonyja van.
2014. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Beépített akkumulátora van,én nem tudom kiszedni,de hátha egy hozzá értőbb ember meg tudja oldani.Köszi a tippet.

Amúgy a telefonra van garancia,csak nem Magyarországon vettem,abba az országba pedig 2 hónap múlva megyek.Szerettem volna egy gyorsabb megoldást,de azt se tudom,hogy garanciával meg fogják-e egyáltalán csinálni.

2014. okt. 9. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hardver hiba, de ha van mentésed a telefonon lévő adataidról, akkor a PC companionnal megpróbálnám újrarakni a szoftverét.

[link]


Nagyon ki esélye van hogy szoftveresen hülyült meg, de egy próbát megér. Csak ez töröl mindent a telefonról.


Meg lehet nem is fogja látni a gép a telefonod.

2014. okt. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!