Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom bekapcsolni az...

Nem tudom bekapcsolni az iPhone-om mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a bekapcsoló gomb alapból nem volt jó , egyszer csak kikapcsolt ,és most nem tudok vele mit kezdeni ,valakinek valami ötlet hogy hogy vagy min keresztül tudnám bekapcsolni ? iPhone 4 8GB

2014. okt. 9. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogod elviszed egy szervízbe kicserélik a gombot és utána be tudod kapcsolni. A power gomb eléggé fontos. Nem csak a ki-be kapcsolás miatt
2014. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha töltőre rádugod, be szokott kapcsolni.
2014. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

így van, dugd töltőre és várj.

trolling on:

szerintem nem is érdemes megcsinálni a bekapcsológombot. belegondolsz, hogy valaki el szeretné lopni, mi az első, amit megpróbál...kikapcsolni :D nem tudja, szóval jól megszívja, DFU módba sem tudja rakni, tehát még egy restore-t sem tud csinálni rajta. ennél már csak az a lopásbiztosabb, ha a sim tálcát beragasztjuk, és állandóan fenn van mobilneten...akkor ameddig le nem merül, követni is tudod Find my iPhone-al.

trolling off :D

2014. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rádugom töltőre és semmit nem csinál :( pedig legalább 3 órán át rajta volt
2014. okt. 10. 05:31
 5/8 anonim ***** válasza:

töltsd még, de lehet akkor túlmerült.

múltkor öcsém is így járt, viszont nem emlékszek már, hány óra múlva, de csak bekapcsolt végül...szóval neki szerencséje volt, de az Li-Ion akksik ilyenek, nem szabad megvárni, ameddig teljesen lemerül, mert utána lehet, hogy végleges.

2014. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy nem merült le mikor kikapcsolt..50%-on volt kb az akksi
2014. okt. 10. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: ha öreg az akku, akkor van, hogy rosszul jelzi ki, mennyi van még benne. Nekem 2.5-3 évesen iPhone 4-em kezdetben 20, majd 25% körül már kikapcsolt, akkucsere orvosolta. Ugyanakkor, 50% elég gyanús így is (főleg, hogy töltésre sem reagál), lehet, hogy nálad más okozza a problémát. Alighanem fel kell keresned egy szervizt.
2014. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értelek :/ eddig pedig semmi probléma nem volt vele , volt amikor 5 %-on volt az akkumulátor és akkor is nyomkodtam . egy ismerősöm azt mondta hogy lehet a szoftver..de ha töltőre reagálnia kéne akkor gondolom attól mert szoftver baja van attól még mutatnia kéne valamit nem ?
2014. okt. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!