Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit is jelent a wifi hotspot?

Paradicsom31 kérdése:

Mit is jelent a wifi hotspot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit tanácstalan vagyok ez ügyben. Vettem egy acer liquid Z4 típusú mobiltelefont, és a minap fedezte fel rajta a wifi hotspot-ot, de fogalmam sincs, hogy ez mi is lenne, mire jó. Esetleg elmagyarázná nekem valaki, hogy akkor mi is ez a wifi hotspot, és mire jó?

2014. okt. 9. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szórni tudod szét a wifi jelet, mint egy router.
2014. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b95 ***** válasza:
82%
Amikor mobil routerként viselkedik a telefon.
2014. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még annyi kérdésem lenne, hogy nincs mobilnetem éppen, és nem vagyok wifi közelében sem, akkor tulajdonképpen nem is megy rajta ez a hotspot funkció?
2014. okt. 10. 14:26
 5/6 b95 ***** válasza:
nem hiszen kell mobilnet, amit megoszt wifin keresztül :D
2014. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg wifi hotspotot mindenképp létre lehet hozni, de bizonyos rendszerek csak akkor engedik, ha van mobilinternet. Lehet másképp is értelme, ugyanis helyi hálózaton belül net nélkül is tudnak egymással kommunikálni az eszközök, csak ennek a funkciónak nem ez az eredeti célja. Az nem számít, hogy van-e elérhető wifi a közelben, mivel ha hotspot módban vagy, akkor más wifit nem tud fogni a telefonod.
2014. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!